Staonův svět - Řevnice - Dobříš - 23.10.2005

Vyrazili jsme na malý výlet na Brdy.

Výlet se dnes vydařil. Účast byla velmi dobrá (4 lidé :) ) a počasí se nám skvěle vydařilo. Pršet začalo až, když jsme seděli ve vlaku zpět.

Bohužel jsem tentokrát do instrukcí nedal speciální čas srazu pro Zahrádku, takže dorazil na nádraží o několik minut později :)) Naštěstí ne o tolik, abychom nestihli vlak :)

Vlak nás pak vyhodil v Řevnicích na nádraží. Následovalo stoupání na Babku, což nás stálo dost sil. Ale Babka se nám oplatila krásným výhledem na krásně podzimně vybarvené Brdy. Dál cestu nějaký šílený značkař vytyčil s kopce. Na tom by ještě nebylo nic tak špatného, kdyby hned nato nešla opět do dalšího kopce na Jezírko :)

Odtud už byla v pohodě po hřebenech. Nejdříve na Kytínskou louku a pak do Kytína. Posledních několik kilometrů Zahrádka dost nápadně pořád mluvil o jídle, takže jsme museli zastavit na oběd :) Při obědě jsme do hloubky probrali pro brdské hřebeny tak obvyklé téma, jako hloubkové potápění… :i

Z Kytína vedla cesta dále lesem kolem dvou studánek s moc dobrou vodou. Jen se v ní navíc proháněli nějací pulci, tak se kromě mě nikdo nenapil. Má snad něco proti bílkovinám… :))

Tak a to by asi bylo vše z výletu, co by šlo popsat slovy :) Kdo nebyl o hodně přišel a třeba se zamyslí příště :)) Pro účastníky by mohly být zajímavé fotky, které už mám ve fotogalerii.

Staon | 23.10.2005 Ne 18:18 | <<< trvalý odkaz >>> | tisk | 2 komentáře

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

[1] reaguj
dawon web 23.10.2005 Ne 19:42

To zní jako opravdu pěkný výlet :)

[2] reaguj
Staon mejl web 23.10.2005 Ne 21:27

[1] dawon : jj, to byl. Dneska to fakt vyšlo :)

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Autor stránek Staonův svět se jmenuje?
Odpověd: Staon Cornelius Latipus

Autor vzhledu: Staon. Stránky jsou postaveny na redakčním systému RS2 (verze RC2).