Staonův svět - Algoritmy a datove struktury 2

Zdravim vsetkych, skuska u Kuceru je v pohodke a dava tieto otazky: goldberg, dinitz, binarne scitanie, bitonicke triedenie, fourier rychly +np, vyhladanie v texte stacilo len pre 1 vzor, konvexny obal vraj ale to som este nevidel aby niekomu dal a voronoi diagram. Pri binarnom staci vediet len princip na tie vety sa vykaslite… Skuska je unho v pohodke. Urcite vam to da… Len trosku staci vediet…

Regi

Matfyz | 17.1.2007 St 13:07 | <<< trvalý odkaz >>> | tisk | 4 komentáře

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

[1] reaguj
Tiboh 17.1.2007 St 14:54

To trosku staci vedet bude mozna problem :o) chce to formalne nebo jenom staci vedet jak to funguje? A co dukazy?

[2] reaguj
Tiboh 18.1.2007 Čt 15:02

Tak jsem tam dneska byl taky… Otazky co napsal Marek jsou fakt asi jediny co dava a fakt je dava :o) Ja jsem dostal vyhledavani v textu a pekne jsem to voral. Musel jsem mu napsat nejakej pseudozdrojak a z nej mi vyslo, ze to ma slozitost O(mn), za coz me malem vyhodil :o) Ale nakonec jsem to nejak prepsal a ukecal ho, ze opravdu vim, ze to je linearni a jak to funguje… takze vysledek 3, spokojenost :o)

[3] reaguj
Tass 18.1.2007 Čt 17:32

U mne to taky neprobíhalo podle očekávání. Dostal jsem Dinitze. Celou dobu na mě zíral jako bych mu tam místo toho napsal Quick-sort a k tomu špatně. Začal kolem toho algoritmu kroužit jako sup a hledal místečka, kam zaútočit. Po deseti minutách s ním by mě klidně přesvědčil, že 1+1=3. Dejte si na něj pozor (možná měl dneska jen špatný den).

[4] reaguj
Tass 18.1.2007 Čt 17:33

Jo, výsledek 2.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Internetový časopis iHrom je?
Odpověd: počítačová hra časopis

Autor vzhledu: Staon. Stránky jsou postaveny na redakčním systému RS2 (verze RC2).