Staonův svět - A opět ve škole

Po třech a půl letech jsem opět šel do školy.

Ano, dnes mi začal školní rok. Sbalil jsem ráno pár sešitů a vyrazil na přednášky. Něco na rozehřátí, Lineární algebra a Matematická analýza :) Zatím celkem bez problémů, ale zjišťuji, jak moc jsem toho už od školy zapomněl. Už jsem ani nedokázal odpovědět na primitivní otázku, co je to zobrazení :))

Jinak to ale byl celkem pohodový den. Přednášky dnes začaly přívětivě ve třičtvrtě na jedenáct, takže jsem mohl vyspat i tu drobnou opici ze včerejška :)

Odpoledne jsem zavítal na Angličtinu do Tróje. Poprvé v životě jsem vyzkoušel pražskou městskou vlakovou linku – pravidelný vlakový spoj mezi Roztokami u Prahy a Libní. Je to podstatné zrychléní, vlak jede mezi Bubenčí a Holešovicemi asi 3 minuty. MHD přes centrum je to asi 20 minut :) Jezdí tam takový ten malý motoráček z vagónky Studénka. A obzvlášť večer to má takové pohodové kouzlo.

Celkem bych řekl, že první den ve škole se zdařil. Horší bude středa, první tělocvik po čtyřech letech mi dá asi pěkně zabrat :)

Staon | 3.10.2005 Po 22:51 | <<< trvalý odkaz >>> | tisk | 7 komentářů

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu

[1] reaguj
dawon web 4.10.2005 Út 09:44

Jj, městský vlakový linky jsou bomba. Taky je rád používám.

[2] reaguj
Jimi mejl web 4.10.2005 Út 13:48

Algebra a Matalyza neeeee :DDD Fuuuj, ani si nevies predstavit aky som bol stastny ked som pred 3 rokmi a cca 4 mesiacmi dal tymto dvom predmetom dozivotne zbohom :D

[3] reaguj
ZuSka 4.10.2005 Út 14:44

4Staon: den ve skole se muze zdarit? co to?? :-i :DD

[4] reaguj
Staon mejl web 4.10.2005 Út 17:57

[2] Jimi : no jo, taky jsem měl stejný pocit, když jsem na FELu absolvoval zmíněné předměty. Ale později jsem měl dva předměty (Numerické metody a Matematika 5), které mi ukázaly matematiku z trochu jiného pohledu a mně to začalo bavit… :))

[3] ZuSka : to víš, že se může zdařit, jen nesmíš být úplně normální :-D

[5] reaguj
miira web 4.10.2005 Út 18:12

I matfyzáci mají tělocvik? No to je úchylný ;]]

[6] reaguj
Jimi mejl web 4.10.2005 Út 18:14

Numericke Metody mi ani nespominaj, blech :D Ja som matematiku zboznoval, miloval, ja by som pre matematiku spravil posledne na svete, lenze potom prisla vysoka skola a k matematike prechovavam velmi vlazny vztah… podiel na tom maju okrem Linearnej Algebry a Matematickej Analyzy I a II taktiez Diskretna Matematika, Numericke Metody a hlavne Pravdepodobnost a Statistika (opakoval som vsak iba Algebru :P ostatne som spravil prinajhorsom na jeden opravny termin)

[7] reaguj
Staon mejl web 5.10.2005 St 10:28

[5] miira : no, taky si to myslím :)

[6] Jimi : No, musím uznat, že pravděpodobnost a statistika také není moje hobby :)

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.

Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky.
Internetový časopis iHrom je?
Odpověd: počítačová hra časopis

Autor vzhledu: Staon. Stránky jsou postaveny na redakčním systému RS2 (verze RC2).